Warunkiem korzystania z internetowych porad medycznych jest zapoznanie się i zaakceptowanie treści umowy dotyczącej udzielania internetowych porad medycznych za pośrednictwem serwisu e-endokrynolog.

 1. UMOWA dotycząca udzielania płatnych internetowych porad medycznych za pośrednictwem serwisu e-endokrynolog.pl
 2. REGULAMIN świadczenia porad medycznych drogą elektroniczną

Jeżeli nie zgadzasz się ze wszystkimi postanowieniami umowy nie korzystaj z internetowych porad medycznych udostępnionych w serwisie e-endokrynolog.pl

Aby skorzystać z internetowych porad medycznych należy:

 1. Zapoznać się i zaakceptować umowę dotyczącą udzielania internetowych porad medycznych za pośrednictwem serwisu e-endokrynolog.pl.
 2. Dokonać opłaty 80,00 zł brutto za pośrednictwem przycisku “zapłać online przez dotpay” zamieszczonego poniżej*opłata zgodna z cennikiem zamieszczonym w serwisie e-endokrynolog.pl**Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego  dotpay.pl*** porada jest JEDNORAZOWA (tzn. jedna opłata – jedna porada).

   dotpay

 3. Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty należy wypełnić wszystkie pola formularza podając w szczególności:
   • numer transakcji* (potwierdzenie wykonania transakcji otrzymują Państwo na podany adres email),
   • szczegółowy opis problemu medycznego.

  * !!! Ważne !!! Aby otrzymać rachunek za uzyskaną poradę medyczną w treści zapytania należy to wyraźnie zaznaczyć i podać dokładne dane do rachunku w tym numer NIP.

  • Imię i nazwisko
  • adres e-mail* niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie.
  • wysłać zapytanie wciskając przycisk “wyślij”
 4. Odpowiedź na Państwa zapytanie zostanie udzielona na podany w formularzu adres e-mail maksymalnie w czasie 72 godzin.

Za wykonane porady medyczne i pobrane opłaty serwis wystawia, na podstawie podanych uprzednio przez pacjenta danych rachunki. Oryginał rachunku przesyłany jest do Pacjenta na wskazany w treści korespondencji adres.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

telefon (wymagane)

Nr transakcji DOTPAY (wymagane)
[36431]-

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Załącz pliki (Dopuszczalne formaty: .zip; .pdf, .tiff; .jpg;)

Plik nr 1

Plik nr 2

Plik nr 3

Plik nr 4

Plik nr 5Jeżeli nie dostaniesz od nas wiadomości w najbliższym czasie sprawdź proszę, czy nie została ona uznana za SPAM.